KONTAKTAI

Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siunčiant žinutę, siūlome paskaityti dažniausiai užduodamus klausimus:

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Perkant prekių už 50€ ir daugiau, pristatymas Lietuvos teritorijoje paštu arba į paštomatą yra nemokamas!
Standartinis pristatymo mokestis Lietuvos paštu arba paštomatu yra 2,99€. Pristatant prekes nurodytu adresu naudojantis kurjerio paslauga – pristatymo mokestis yra 4,99€.
Pristatymo kaina Europos šalyse yra 8,99€.

Kaip aš galiu apmokėti užsakymą?

Apmokėti už prekes galima banko kortele, el. bankininkyste, naudojantis mokėjimų sistemomis Paysera bei PayPal arba atlikti tiesioginį banko pervedimą į atsiskaitomąją sąskaitą. Atsiimant prekes mūsų biure arba iš kurjerio, galimas apmokėjimas ir grynaisiais pinigais.

Kiek užtruks prekių pristatymas?

Didžiuosius Lietuvos miestus prekės įprastai pasiekia per 1 – 2 darbo dienas, iki mažųjų miestelių pristatymas gali trukti 2 – 4 darbo dienas. Prekių pristatymas Europoje trunka 7 – 10 darbo dienų.

Ar ši parduotuvė saugi? Kaip apsaugomi mano asmens duomenys?

Visa Jūsų pateikiama informacija yra saugi, kadangi svetainė naudoja SSL sertifikatą, kuris užšifruoja visą lankytojo suvedamą informaciją. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų valdymą: Privatumo politika.

Kur galiu pasimatuoti patikusią prekę?

Patikusias prekes pasimatuoti galite mūsų biure Ogmios mieste, Vilniuje. Dėl tikslaus laiko, susisiekite el. paštu arba telefonu.

Ar galiu grąžinti man netikusias prekes?

Žinoma! Jeigu persigalvojote, prekes grąžinti galite per 14 dienų. Už grąžinamų prekių pristatymą moka pirkėjas, o užsakymo metu sumokėtas pristatymo mokestis yra negrąžinamas. Plačiau apie prekių pirkimą ir grąžinimą: Taisyklės.

ATSIŲSKITE MUMS ŽINUTĘ
Garde-robe Boutique kontaktinė informacija

Individualios veiklos pažymėjimo nr.: 892591
Veiklos vykdytojas: Roberta Gailiūtė
Adresas: Verkių g. 31A, LT-09108 Vilnius, Lietuva
Tel. nr.: +37068962474
El. paštas: hello@garde-robe.lt